







Feizy Aura Modern Oriental - Ivory/Gold Area Rug
| Collection: | Aura |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gold |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polyester, Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary,Traditional,Persian |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Original: $99.00
-65%$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Aura |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gold |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polyester, Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary,Traditional,Persian |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























