š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Auriel Gray Area Rug
| Collection: | Auriel |
|---|---|
| Colors: | Gray, Cream, Medium Gray, Olive, Charcoal, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.33" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Auriel Gray Area Rugā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Auriel |
|---|---|
| Colors: | Gray, Cream, Medium Gray, Olive, Charcoal, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.33" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























