š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Auriel Beige Area Rug
| Collection: | Auriel |
|---|---|
| Colors: | Beige, Tan, Cream, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.33" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $59.00
Auriel Beige Area Rugā
$59.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Auriel |
|---|---|
| Colors: | Beige, Tan, Cream, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.33" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























