š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Awen Hand Knotted Wool Area Rug - Clearance
| Collection: | Awen |
|---|---|
| Colors: | Cream, Beige, Charcoal, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.45" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.7" |
Select Title
From $69.65
Original: $199.00
-65%Awen Hand Knotted Wool Area Rug - Clearanceā
$199.00
$69.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Awen |
|---|---|
| Colors: | Cream, Beige, Charcoal, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.45" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.7" |























