š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Ayele Thick Luxe Statement Rug - Clearance
| Collection: | Ayele |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Charcoal, Taupe, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 0.5" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Ayele Thick Luxe Statement Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ayele |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Charcoal, Taupe, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 0.5" |























