







Feizy Azeri Iv Transitional Ikat - Gray/Taupe/Ivory Area Rug - Clearance
| Collection: | Azeri Iv |
|---|---|
| Colors: | Gray, Taupe, Ivory |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Wool, Viscose / Warp: Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Transitional,Bohemian,French & Victorian |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |
Original: $999.00
-65%$999.00
$349.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Azeri Iv |
|---|---|
| Colors: | Gray, Taupe, Ivory |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Wool, Viscose / Warp: Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Transitional,Bohemian,French & Victorian |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |























