




Feizy Azure Modern Abstract - White/Gray/Blue Area Rug
| Collection: | Azure |
|---|---|
| Colors: | White, Gray, Blue |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polyester, Polypropylene / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary,Casual,Industrial |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Original: $119.00
-65%$119.00
$41.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Azure |
|---|---|
| Colors: | White, Gray, Blue |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polyester, Polypropylene / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary,Casual,Industrial |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























