š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Baba Area Rug - Clearance
| Collection: | Baba |
|---|---|
| Colors: | Beige, Medium Gray, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $149.00
Baba Area Rug - Clearanceā
$149.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Baba |
|---|---|
| Colors: | Beige, Medium Gray, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |























