š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
















Bakir Area Rug - Clearance
| Collection: | Bakir |
|---|---|
| Colors: | Gray, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene / 40% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |
Select Title
From $55.65
Original: $159.00
-65%Bakir Area Rug - Clearanceā
$159.00
$55.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bakir |
|---|---|
| Colors: | Gray, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 60% Polypropylene / 40% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.3" |























