š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Balmedie Area Rug - Clearance
| Collection: | Balmedie |
|---|---|
| Colors: | Cream, Black, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.5" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.75" |
| Fringe Length: | 4.5" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Balmedie Area Rug - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Balmedie |
|---|---|
| Colors: | Cream, Black, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.5" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.75" |
| Fringe Length: | 4.5" |























