š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Barbate Gray Area Rug
| Collection: | Barbate |
|---|---|
| Colors: | Gray, White |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.77" |
| Styles: | Checkered |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.85" |
Select Title
From $159.00
Barbate Gray Area Rugā
$159.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Barbate |
|---|---|
| Colors: | Gray, White |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.77" |
| Styles: | Checkered |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.85" |























