š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Barbate White Area Rug
| Collection: | Barbate |
|---|---|
| Colors: | Gray, White, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Warp: 100% Polypropylene / 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.77" |
| Styles: | Checkered |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.85" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Barbate White Area Rugā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Barbate |
|---|---|
| Colors: | Gray, White, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Warp: 100% Polypropylene / 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.77" |
| Styles: | Checkered |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.85" |























