š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Barclay Butera Intermix Wave Indoor Area Rug - Clearance
| Colors: | Wave |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
$115.15
Original: $329.00
-65%Barclay Butera Intermix Wave Indoor Area Rug - Clearanceā
$329.00
$115.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Wave |
|---|---|
| Construction: | Handmade |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























