š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Barclay Butera Lido Blue Cream Modern Area Rug - Clearance
| Colors: | Blue Cream |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |
$255.00
Barclay Butera Lido Blue Cream Modern Area Rug - Clearanceā
$255.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Blue Cream |
|---|---|
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100% Polypropylene / Warp: 100% Polypropylene / Warp: Cotton |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Mid-Century Modern |
| Backing: | Cotton |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.25" |























