



Feizy Batisse Modern Solid - Gray/Black Area Rug
| Collection: | Batisse |
|---|---|
| Colors: | Gray, Black |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary,Luxury & Glam |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
Original: $199.00
-65%$199.00
$69.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Batisse |
|---|---|
| Colors: | Gray, Black |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary,Luxury & Glam |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |























