







Feizy Beall Traditional Oriental - Ivory/Gray/Blue Area Rug - Clearance
| Collection: | Beall |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gray, Blue |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |
Original: $199.00
-65%$199.00
$69.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Beall |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gray, Blue |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |























