




Feizy Beckett Transitional Herringbone - Gray/Silver/Taupe Area Rug
| Collection: | Beckett |
|---|---|
| Colors: | Gray, Silver Gray, Taupe |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%PET |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Transitional,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
Original: $719.00
-65%$719.00
$251.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Beckett |
|---|---|
| Colors: | Gray, Silver Gray, Taupe |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%PET |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Transitional,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |























