š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Behzad Medium Gray Area Rug
| Collection: | Behzad |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Gray, Ivory, Black, Charcoal, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Behzad Medium Gray Area Rugā
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Behzad |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Gray, Ivory, Black, Charcoal, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |























