š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Amiel Beige Hand Woven Area Rug - Clearance
| Collection: | Amiel |
|---|---|
| Colors: | Black, Mustard, Light Slate |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 40% Wool, 40% Viscose, 20% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 3" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Amiel Beige Hand Woven Area Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Amiel |
|---|---|
| Colors: | Black, Mustard, Light Slate |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 40% Wool, 40% Viscose, 20% Polyester |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 3" |























