š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Beige Blue Aron Area Rug
| Collection: | Aron |
|---|---|
| Colors: | Tan, Light Blue, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.15" |
| Fringe Length: | 4" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Beige Blue Aron Area Rugā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Aron |
|---|---|
| Colors: | Tan, Light Blue, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.15" |
| Fringe Length: | 4" |























