š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Kazi Beige Premium Area Rug - Clearance
| Collection: | Kazi |
|---|---|
| Colors: | Gray, White, Taupe, Dark Brown, Light Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100% RecycledPETYarn / Warp: 100% RecycledPETYarn |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.27" |
Select Title
From $38.15
Original: $109.00
-65%Kazi Beige Premium Area Rug - Clearanceā
$109.00
$38.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kazi |
|---|---|
| Colors: | Gray, White, Taupe, Dark Brown, Light Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100% RecycledPETYarn / Warp: 100% RecycledPETYarn |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.27" |























