







Feizy Belden Transitional Abstract - Ivory/Gray Area Rug
| Collection: | Belden |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1.49" |
| Styles: | Transitional,Casual,Farmhouse |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.49" |
Original: $459.00
-65%$459.00
$160.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Belden |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 1.49" |
| Styles: | Transitional,Casual,Farmhouse |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.49" |























