š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Belgrade Area Carpet - Clearance
| Collection: | Belgrade |
|---|---|
| Colors: | Camel, Beige, Dark Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% NZ Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $69.65
Original: $199.00
-65%Belgrade Area Carpet - Clearanceā
$199.00
$69.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Belgrade |
|---|---|
| Colors: | Camel, Beige, Dark Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% NZ Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























