







Feizy Bella Transitional Oriental - Blue/Silver Area Rug - Clearance
| Collection: | Bella |
|---|---|
| Colors: | Blue, Silver Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: Wool, Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Bohemian & Eclectic,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
Original: $439.00
-65%$439.00
$153.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bella |
|---|---|
| Colors: | Blue, Silver Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: Wool, Viscose / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Bohemian & Eclectic,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |























