š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Bendigo Area Rug - Promo
| Collection: | Bendigo |
|---|---|
| Colors: | Tan, Charcoal, Beige, Olive, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $99.00
Bendigo Area Rug - Promoā
$99.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bendigo |
|---|---|
| Colors: | Tan, Charcoal, Beige, Olive, Medium Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
| Fringe Length: | 1" |























