š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Benita Area Rug
| Collection: | Benita |
|---|---|
| Colors: | Tan, Cream, Light Brown, Teal, Aqua, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Coastal |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Benita Area Rugā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Benita |
|---|---|
| Colors: | Tan, Cream, Light Brown, Teal, Aqua, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Coastal |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























