š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Benjy Irregular Checkboard Rug - Cream&Salmon
| Collection: | Benjy |
|---|---|
| Colors: | Cream, Somon |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Checkered |
| Backing: | Polypropylene |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Benjy Irregular Checkboard Rug - Cream&Salmonā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Benjy |
|---|---|
| Colors: | Cream, Somon |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Checkered |
| Backing: | Polypropylene |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |























