š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Berke Area Rug - Clearance
| Collection: | Berke |
|---|---|
| Colors: | Gray, Dark Red, Dark Brown, Medium Gray, Medium Brown, Off - White |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Berke Area Rug - Clearanceā
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Berke |
|---|---|
| Colors: | Gray, Dark Red, Dark Brown, Medium Gray, Medium Brown, Off - White |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 1" |























