





Feizy Berkeley Transitional Abstract - Purple/Taupe/Gray Area Rug
| Collection: | Berkeley |
|---|---|
| Colors: | Purple, Taupe, Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.68" |
| Styles: | Transitional,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.68" |
Original: $899.00
-65%$899.00
$314.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Berkeley |
|---|---|
| Colors: | Purple, Taupe, Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.68" |
| Styles: | Transitional,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.68" |























