





Feizy Berkeley Transitional Stripes - Ivory/Tan/Gray Area Rug
| Collection: | Berkeley |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Tan, Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.68" |
| Styles: | Transitional,Casual,Nautical & Coastal |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.68" |
Original: $189.00
-65%$189.00
$66.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Berkeley |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Tan, Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.68" |
| Styles: | Transitional,Casual,Nautical & Coastal |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.68" |























