š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Bernt Beige Polka Dot Area Rug - Clearance
| Collection: | Bernt |
|---|---|
| Colors: | Peach, Medium Brown, Light Brown, Olive |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $41.65
Original: $119.00
-65%Bernt Beige Polka Dot Area Rug - Clearanceā
$119.00
$41.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bernt |
|---|---|
| Colors: | Peach, Medium Brown, Light Brown, Olive |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























