




Feizy Berwyn Modern Abstract - Blue/Silver/Gray Area Rug
| Collection: | Berwyn |
|---|---|
| Colors: | Blue, Silver Gray, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |
Original: $339.00
-65%$339.00
$118.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Berwyn |
|---|---|
| Colors: | Blue, Silver Gray, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |























