š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Betha Area Rug - Clearance
| Collection: | Betha |
|---|---|
| Colors: | Black, Olive, Cream, Blue, Silver Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.27" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Betha Area Rug - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Betha |
|---|---|
| Colors: | Black, Olive, Cream, Blue, Silver Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Southwestern |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.27" |























