š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now















Bian Washable Area Rug - Clearance
| Collection: | Bian |
|---|---|
| Colors: | Peach, Pink, Mustard, Aqua, Beige, Blue, Brown, Off White, Charcoal |
| Construction: | Machine Printed |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Persian |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Bian Washable Area Rug - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bian |
|---|---|
| Colors: | Peach, Pink, Mustard, Aqua, Beige, Blue, Brown, Off White, Charcoal |
| Construction: | Machine Printed |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Persian |
| Backing: | Cotton |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.2" |























