š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

















Billy Area Rug - Clearance
| Collection: | Billy |
|---|---|
| Colors: | Navy, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Persian |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Billy Area Rug - Clearanceā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Billy |
|---|---|
| Colors: | Navy, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Persian |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























