š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Binh Gray Area Rug - Clearance
| Collection: | Appa |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Chenille-Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
| Fringe Length: | 0.8" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Binh Gray Area Rug - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Appa |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Cream, Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Chenille-Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.24" |
| Fringe Length: | 0.8" |























