š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Binonga Area Rug - Clearance
| Collection: | Binonga |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Light Gray, Taupe, Tan, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.18" |
Select Title
From $38.15
Original: $109.00
-65%Binonga Area Rug - Clearanceā
$109.00
$38.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Binonga |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Light Gray, Taupe, Tan, Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.98" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.18" |























