š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Birdwood Navy Area Rug - Clearance
| Collection: | Birdwood |
|---|---|
| Colors: | Blue, Cream, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Scandinavian |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 3.15" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Birdwood Navy Area Rug - Clearanceā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Birdwood |
|---|---|
| Colors: | Blue, Cream, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Scandinavian |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 3.15" |























