š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Black Derya Area Rug - Clearance
| Collection: | Derya |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, White |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |
Select Title
From $13.65
Original: $39.00
-65%Black Derya Area Rug - Clearanceā
$39.00
$13.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Derya |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, White |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |























