š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Riki Black Area Rug
| Collection: | Riki |
|---|---|
| Colors: | Black, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Jute, 50% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Riki Black Area Rugā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Riki |
|---|---|
| Colors: | Black, Tan |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 50% Jute, 50% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























