





Feizy Bleecker Modern Chevron - Gray/Yellow/White Area Rug - Clearance
| Collection: | Bleecker |
|---|---|
| Colors: | Gray, Yellow, White |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.49" |
| Styles: | Contemporary,Bohemian & Eclectic,Casual |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.49" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bleecker |
|---|---|
| Colors: | Gray, Yellow, White |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.49" |
| Styles: | Contemporary,Bohemian & Eclectic,Casual |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.49" |























