š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Athena Giraffe Print Wool Rug
| Collection: | Bleta |
|---|---|
| Colors: | Gray, Charcoal, Beige, Dark Purple, Dark Brown |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |
Select Title
From $38.15
Original: $109.00
-65%Athena Giraffe Print Wool Rugā
$109.00
$38.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bleta |
|---|---|
| Colors: | Gray, Charcoal, Beige, Dark Purple, Dark Brown |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |























