š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Bohdan Terracotta Area Rug
| Collection: | Bohdan |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Ivory, Blue, Charcoal, Taupe |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 55% Cotton, 45% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.1" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $79.00
Bohdan Terracotta Area Rugā
$79.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bohdan |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Ivory, Blue, Charcoal, Taupe |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 55% Cotton, 45% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.1" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























