š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Bohdan Teal Area Rug
| Collection: | Bohdan |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Charcoal, Peach, Pink, Teal, Mustard |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 55% Cotton, 45% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.1" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Select Title
From $79.00
Bohdan Teal Area Rugā
$79.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bohdan |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Charcoal, Peach, Pink, Teal, Mustard |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 55% Cotton, 45% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.1" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























