š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Borobridge Area Rug - Clearance
| Collection: | Borobridge |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal, Gray, Dark Brown |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.27" |
Select Title
From $49.00
Borobridge Area Rug - Clearanceā
$49.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Borobridge |
|---|---|
| Colors: | Beige, Charcoal, Gray, Dark Brown |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Recycled PET Yarn |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.27" |























