š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Peace Sign 4x6 Rug - Clearance
| Collection: | Bostic |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Green |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.1" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.1" |
$41.65
Original: $119.00
-65%Peace Sign 4x6 Rug - Clearanceā
$119.00
$41.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bostic |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Green |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.1" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.1" |























