š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Boxboro Area Rug - Clearance
| Collection: | Boxboro |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Denim, Yellow, Light Slate, Dark Red, Beige |
| Construction: | Hand Hooked |
| Material: | Face: 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Country & Floral |
| Backing: | Outdoor Latex |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.25" |
$239.00
Boxboro Area Rug - Clearanceā
$239.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Boxboro |
|---|---|
| Colors: | Mustard, Denim, Yellow, Light Slate, Dark Red, Beige |
| Construction: | Hand Hooked |
| Material: | Face: 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Country & Floral |
| Backing: | Outdoor Latex |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | China |
| Thickness: | 0.25" |























