š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Bradshaw Clearance Jute Rug - Clearance
| Collection: | Bradshaw |
|---|---|
| Colors: | Black, Ivory, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $31.15
Original: $89.00
-65%Bradshaw Clearance Jute Rug - Clearanceā
$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bradshaw |
|---|---|
| Colors: | Black, Ivory, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























