


Feizy Brady Transitional Stripes - Gray/Green/Blue Area Rug - Clearance
| Collection: | Brady |
|---|---|
| Colors: | Gray, Green, Blue |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: Wool, Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Transitional,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Brady |
|---|---|
| Colors: | Gray, Green, Blue |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: Wool, Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Transitional,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |























