š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Brazil AWFZ-7100 Area Rug - Clearance
| Collection: | Avak |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Light Blue, Gray, Sage, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Viscose, 40% Chenille-Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
$87.15
Original: $249.00
-65%Brazil AWFZ-7100 Area Rug - Clearanceā
$249.00
$87.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Avak |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Light Blue, Gray, Sage, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 60% Viscose, 40% Chenille-Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |























